SWOSZOWSKI KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

30 stycznia 2024
W Kościele Parafialnym w Swoszowej odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek finalistów XVI Gminnego Konkursu zorganizowanego pod patronatem Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda.
🎄Spotkanie rozpoczął występ Orkiestry Dętej OSP Szerzyny pod batutą Pana Ireneusza Fatygi.
🎄Kolejny już rok wraz z Orkiestrą wystąpili młodzi soliści z Gminy Szerzyny, doskonale radząc sobie z akompaniamentem szerzyńskich muzyków.
🎄Nagrody dla finalistów ufundowali Radni Rady Powiatu Tarnowskiego, Panowie: Krzysztof Płaczek Władysław Olszówka, Wacław Sychta oraz Wójt Gminy Pan Grzegorz Gotfryd, którzy po występie wręczyli je naszym artystom.
🎄Słowa podziękowania kierujemy na ręce Sponsorów za wspieranie działań kulturalnych GCKiCz w Szerzynach oraz Księdza Kazimierza Pszenicznego Proboszcza Parafii za życzliwość i gościnność podczas wszystkich występów w Swoszowej.
🎄Niech bożonarodzeniowy zwyczaj kolędowania w naszych domach i świątyniach będzie nadal kultywowany oraz przekazywany młodym pokoleniom.
🤝Dziękujemy rodzicom💝, nauczycielom💝, opiekunom💝, pracownikom GCKiCz💝 oraz wszystkim💝, którzy przyczynili się do organizacji kolędowego spotkania.
🤝Dziękujemy portalowi Imprezowy Region 💝za relację wydarzenia.
logo

Kontakt

Adres: Szerzyny 159, 38-246 Szerzyny
Telefon: 14 651 74 46
E-mail: kulturaszerzyny@onet.eu

Godziny pracy biura

Pon
8.00 - 16:00

Wt
8.00 - 16:00

Śr
8.00 - 16:00

Czw
8.00 - 16:00

Pt
8.00 - 16:00

kwiaty

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.”,