SPEKTAKL TEATRALNY Z OKAZJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM” w Ołpinach

6 czerwca 2024

W ramach ogólnopolskiej Akcji promującej czytelnictwo pn. „Tydzień Czytania Dzieciom”, Wójt Gminy Szerzyny oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach zaprosili dzieci w Ołpinach do obejrzenia przygotowanego przez Teatr Art Cinema spektaklu pt. „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

Nasza sala wypełniła się po brzegi najmłodszymi widzami, którzy z zaciekawieniem oglądali bajkę i ożywionymi kukiełkami poruszającymi się do skocznej melodii, na tle barwnej scenografii.

Fabuła przedstawienia przeniosła dzieci w świat, w którym dobro zwycięża zło, a wartości takie jak dobroć, miłość, uczynność są wielką zaletą, również i dziś.

W drugiej części spotkania, tuż po zakończeniu spektaklu rozmawialiśmy na temat wartości jakimi warto w życiu się kierować, zwracając przy tym uwagę na zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa, w kontaktach z osobami które są dla nas obce.

Podczas spotkania zaprosiliśmy dzieci dla bibliotek GCKiCz i skorzystania z oferty czytelniczej, by poprzez czytanie wzbogacić język, słownictwo oraz swoją wiedzę.

Na zakończenie spektaklu bawiła dzieci Myszka Mini.

 

logo

Kontakt

Adres: Szerzyny 159, 38-246 Szerzyny
Telefon: 14 651 74 46
E-mail: kulturaszerzyny@onet.eu

Godziny pracy biura

Pon
8.00 - 16:00

Wt
8.00 - 16:00

Śr
8.00 - 16:00

Czw
8.00 - 16:00

Pt
8.00 - 16:00

kwiaty

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.”,