WARSZTATY RYSUNKU I MALARSTWA W KLUBIE KULTURY W SWOSZOWEJ

22 lutego 2022
Nie przegap talentu swojego dziecka! Lubi rysować, malować, lub chciałby się nauczyć, serdecznie zapraszamy! Właśnie ruszyły zapisy na warsztaty rysunku i malarstwa w Klubie Kultury w Swoszowej!
Niektóre dzieci mają niezwykły talent plastyczny. W ciekawy sposób łączą kolory, zaskakują kreatywnością i połączeniem form. Rysowanie i malowanie to ich pasja. Pozwólmy zatem dziecku rozwinąć skrzydła kreatywności!
Zajęcia RYSUNKU I MALARSTWA są skierowane do dzieci od 8 roku życia. Poziom dopasowujemy indywidualnie do umiejętności uczestników.
Na warsztatach rysunku podejmiemy tematy, takie jak:
> podstawy perspektywy, światłocień, martwa natura, portret, postać, pejzaż, zwierzęta, rysunek eksperymentalny.
Na warsztatach z malarstwa podejmiemy podobne tematy jak z rysunku lecz z wykorzystaniem farb, kredek, pasteli. Poznamy się również z warsztatowymi technikami graficznymi jak : monotypia czy linoryt. Uczestnictwo w zajęciach pozwoli Tobie lub Twojemu dziecku poznać wspaniały świat sztuk plastycznych, rozwinąć i stworzyć wspaniałą pasję na całe życie. To niezwykła okazja, aby pokazać dziecku, że wierzymy w jego umiejętności i zależy nam na rozwoju jego kreatywnego myślenia. Zapraszamy do zapisów, zbieramy grupę. Warsztaty rozpoczną się w marcu po zebraniu odpowiedniej ilości osób??Szczegółowe informacje pod nr tel. 664442199
Osoba prowadząca nasze warsztaty to magister sztuki, artystka, osoba z wielkim doświadczeniem i licznymi nagrodami.
Anna Papiernik -Wojdyła
Urodzona w 1984 r., absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, kierunek snycerstwo (rzeźba w drewnie).
W latach 2004-2009 studiowała na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem w pracowni rysunku prof. Doroty Jajko-Sankowskiej w 2009.
Laureatka II Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2010 r. otrzymała
nagrodę specjalną za osobisty wkład w malarstwo polskiego artysty sztuki na III Międzynarodowym Biennale Malarstwa i Rzeźby krain V4 w Trebisov (Słowacja) .
Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków, a także do stowarzyszenia jasielskich artystów plastyków – grupy „PLAJA”.
Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych. Prezentowała również swe prace na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą (Stany Zjednoczone, Japonia, Korea Południowa, Macedonia, Portugalia, Słowacja, Ukraina, Austria) .
Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą (Polska, Stany Zjednoczone, Japonia, Korea Południowa)
logo

Kontakt

Adres: Szerzyny 159, 38-246 Szerzyny
Telefon: 14 651 74 46
E-mail: kulturaszerzyny@onet.eu

Godziny pracy biura

Pon
8.00 - 16:00

Wt
8.00 - 16:00

Śr
8.00 - 16:00

Czw
8.00 - 16:00

Pt
8.00 - 16:00

kwiaty

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.”,